Member Since
August 23, 2010

Search Members

  

sTTeve

17

Posts

Zichtbaar 1 tot 17 (17 Totaal)

TT600R 2002 met extra's

Omdat ik steeds minder allroad rij (en dus meer met een karretje naar ritjes) ga op zoek naar iets lichters met luchtkoeling, (dus waarschijnlijk vloeken in de Yamaha-parochie, een XR400R, maar gelukkig heb ik op tijd een XT500 gekocht) en zet ik mijn Yamaha TT600R te koop.
Bouwjaar 2002, ongeveer 25.000 kilometer gelopen (de opnemer bij het voorwiel is stuk). In 2009 is het frame opnieuw gepoedercoat en de zuiger prefentief vervangen. Gebruikt waarvoor hij is gemaakt, maar altijd netjes onderhouden.
Aanpassingen;
- bagagerekje van Kedo
- Leovinci X3 (94 db volgens Code groen)
- Rayz zadel
- Excell velgen met dikke spaken voor en achter
- Ken Sean Spiegel
- witte Acerbis handkappen
- wit voor- en achterspatbord (origineel blauw heb ik nog liggen)
- stekkertje voor 12v voeding, de accu die ik erop had ging telkens stuk. Nu kun je m.b.v. de auto lampjes ed checken, je roadbook inrollen etc.

Nieuw
- Michelin T63 voorband (160 km oud)
- ProGrip 714 handvatten
- Olie
Recent vervangen
- ketting en tandwielen
- voorvork keerringen en olie
- achterschokbreker revisie door Jan Droog
- koppelingsplaten
- balhoofdlagers
- bougie
Ik heb de kleppen recent gesteld, het kontaktslot gaf in 2007 in de Pyreneeen kortsluiting en moest worden overbrugd, en is daarna niet meer vervangen, net als de zijstandaardschakelaar.

…. En verder, een hele stapel reserve onderdelen; progressieve Wilbers veren (net gekocht, maar nog niet gemonteerd), gas- en koppelings kabels, remblokken, keerringen en lagers, plastic, een uniek eigenbouw windscherm (van een bouw emmer), luchtfilterdeksel zonder gaatjes, uitlaatophangbeugels, duostepjes, 4 luchtfilters (2 origineel, 2 makkelijker schoon te maken Unifilters ), onderdelenboek en werkplaatsmanual (kopietjes, pdf kan ook) etc. (De GPS houder gaat eraf)

Dit alles voor slechts … speciale club prijs …€2750,00

Attachments: ttr_2.JPG
Posted on November 09, 2011 at 2:03 PM

XT250 Interesse??

Hoi Koffie,

Ja hoor. Inmiddels heb ik de carburateur ultrasoon laten reinigen en er een carburateur revisiesetje tegenaan gegooid, Start en loopt prima!

Als je interesse hebt, bel me maar op
06-vier zes 16 15 drie twee

Posted on October 04, 2011 at 9:55 AM

hier issie

hier issie

Attachments: xt500.jpg
Posted on September 09, 2011 at 12:06 PM

... en gevonden

zaterdag ga ik m halen

Posted on August 31, 2011 at 1:35 PM

XT500 GEZOCHT

Eindelijk! Het is zo ver! Ik ga op zoek naar een XT500 ... wie o wie heeft een goede XT500, waar hij eigenlijk geen ruimte voor heeft, waar hij al jaren ruzie om heeft met zijn echtgenote, die hij niet (meer) aangetrapt krijgt, maar die hij alleen aan een echte XT liefhebber toevertrouwt, aan iemand die hem niet in onderdelen op marktplaats zet, aan iemand die nu al een plaatsje in zijn garage heeft gereserveerd, aan iemand die hij altijd om een fotootje kan vragen ...

ik ben je man!

Steve Sabandar 06-46161532


(nee ik heb geen bodemloze portemonnee, dus ik ga geen hoofdprijs betalen voor een barrel)

Posted on August 07, 2011 at 10:16 PM

XT250 TE KOOP

5 jaar geleden (of is het al langer) heeft mijn nichtje maggy deze motor van Theo gekocht, een XT250 uit 1983. Nadien slechts 3 keer gebruikt, toen weggezet.

Inmiddels is het 2011, en heeft ze haar oog laten vallen op een Honda NX250, met e-starter.

Dus: TE KOOP

XT250 uit 1983, lopend weggezet, compressie goed, vonkt ook. carburateur moet worden schoongemaakt, revisiesetje is aanwezig. Kompleet, maar niet in nieuwstaat. Beetje roest, knippers zijn geknakt, bagagerekje aanwezig.
Een handige jongen geeft deze miniXT vast weer een nieuw leven!

Vraagprijs 400 euro

Posted on July 27, 2011 at 3:55 PM

TE KOOP, motorlaarzen

In zeer goede staat, Traillaarzen van SHOT, rood-zwart, maat 41, prima voor vele kilometers offroad plezier, snelsluitingen, geprofileerde zool (dus nooit meer wegglijden in de blub.

http://stteve.smugmug.com/Other/Marktplaats/Marktplaats/PB072108/1080856486_dzK2p-M.jpg

Posted on December 27, 2010 at 12:12 PM

Tankdop XT250

Ik ga eindelijk de XT250 van mijn nichtje aan de praat krijgen, en al eerste wil ik er eens nieuwe benzine in gooien.
De eerste stap was de tankdop (met slot) verwijderen, want het sleuteltje is zoek. Met behulp van een schroevendraaier (en een hamer) is dat gelukt, maar nu heb ik dus een nieuwe tankdop nodig.

De dop heeft inwendig schroefdraad, een XT500 dop past nu zomaar (gechekt met Sjaak) maar een DT oid misschien weer wel.


Iemand iets liggen?

Groetjes

Steve

Posted on December 06, 2010 at 5:01 PM

Hennorit voorrijden

Ik krijg net een mailtje van Henno

Beste mannen,
Ik heb de hennorit gister even voorgereden samen met henny en we hebben de rit niet kunnen uitrijden. Het was te extreem. Overal overstromingen en rivieren en sloten nokvol. Ik zal hier en daar wat aanpassingen moeten maken in het roadbook en ik hoop dat de waterspiegel nog wat zakt, anders is het niet te doen. Volgende week ga ik het nog eens checken.
Het bos bij m'n ouders is afgesloten voor alle verkeer, dus daar schrijf ik een nieuw stuk voor. Ook hebben we een lunch stop bij een hutje in de hei (met groot vuur) waar marco broodjes en soep verzorgt. Ik zal de GPS coordinaten in het roadboek schrijven zodat iedereen dit punt kan aandoen. Het roadbook zal dus weer totaal anders zijn.
Verder zal ik wat vroeger de briefing doen, zodat we eerder kunnen vertrekken, want het wordt de zwaarste hennorit uit de geschiedenis.
Het was wel heel erg gaaf!! zie foto van henny boogert fotografie
Groetjes Henno

Posted on November 16, 2010 at 4:25 PM

Hennorit

Ik ga de hennorit niet rijden, zondag ga ik naar Hengelo, de offroad rit doen

Posted on November 12, 2010 at 4:18 PM

..... en verkocht...

Aan het leuke dame met offroad aspiraties!! Ze komt ook naar de Hennorit

Posted on October 21, 2010 at 10:31 AM

Koppelingsplaat krom?

MISSCHIEN IS EEN PLAATJE KROM??

Posted on August 27, 2010 at 1:46 PM

TT350 (1991) te koop

Na 18 maanden pret, wat roadbook- en GPS ritjes, 3 offroad ritten en 2 keer op de crossbaan van Rutten heb ik besloten mijn TT350 uit 1991 te verkopen.
Ik krijg er waarschijnlijk wel spijt van, want het is een hartstikke leuke motor, licht (volgetankt iets van 125 kilo), 30 pk, kickstarten (zonder dB killer start ie koud altijd binnen 5 trappen, warm in 1 keer. Met dB killer slaat ie koud moeilijk aan, maar warm dan weer in 1 trapje), Trailtech Endurance (origineel erbij), banden redelijk, ketting en tandwielen ook.
Remmen werken naar behoren (maar zijn natuurlijk niet te vergelijken met de moderne maatstaven), verlichting werkt, toetertje niet.
Ik heb 'm netjes onderhouden, olie en oliefilter heb ik na aankoop vervangen, luchtfilter voor elke rit, maar ik ben geen poetser. Motortje is een beetje moe, verbruikt iets olie, maar lekt niet, geen rare rammels e.d.
De motor heb ik van (mede XT-clublid) Sijmen Nugter gekocht,




Speciale clubprijs 750 euro

Posted on August 24, 2010 at 11:14 AM

Zomerrit 2010 paatjes

Mijn plaatjes staan hier: http://stteve.smugmug.com/Motorcycles/XT500SR500/Zomerrit-2010/13460097_3P2HG#979938635_A8eQM

Voorproefje



Posted on August 24, 2010 at 11:08 AM

ArdennenOffensief 17-18-19 september 2010

Chapter Vaals presents

Ardennenoffensief 2010



Wanneer 17, 18 en 19 sept.
Waar Camping Du Vieux Moulin
114 Terbruggen
4851 Gemmenich België


Voor wie Iedereen ongeacht leeftijd of merk motorfiets Er wordt een toerrit uitgezet op zaterdag door de Belgische Ardennen, voor de off road rijders is er op zaterdag een roadbookrit van +/- 150 km



--------------------------------------------------------------------------------

Kosten

De kosten bedragen € 50 per persoon voor het hele weekend (SVP afrekenen bij aankomst bij Frans of Susanne Koenen bij het gele VW busje) Dit is voor:

2 nachten kamperen
1 x BBQ Made by ROGER.
2 x Ontbijt Made by ROGER


Zaterdag avond hebben we bij het kampvuur een live band te gast (blues/rock) Voor de jeugd tot 15 jaar is het hele weekend voor noppes. (excl. Drank) Bier en fris is voor 0.80 cent per flesje verkrijgbaar.


Wil je mee met de off roadrit, geef dit dan even aan,
Kosten €10.- af te rekenen met Pat van XTRAVELS
LET OP max. 25 deelnemers.


--------------------------------------------------------------------------------

Aanmelden

Aanmelden kan tot 8 sept via: info@franskoenenbadkamers.nl
O.v.v. Ardennenoffensief 2010

Naam
Hoeveel personen (kids)
Off road Ja/nee


Wij verheugen ons erop dat jullie in groten getale zult verschijnen dus..

Posted on August 23, 2010 at 11:45 AM

TT600R

Hey Evert!!! Eindelijk verstandig?? Spreek je snel..

Posted on August 23, 2010 at 11:25 AM

Zomerrit 2010

Ook deze keer weer een geweldig leuke route. Bedankt voor het regelen

Posted on August 23, 2010 at 11:19 AM

Badges

This user hasn't earned any badges yet.